Aktualności Oferta Realizacje Dofinansowania Kontakt

Kontakt

MS Masterstick
ul. Rolna 17
61-491 Poznań

607 133 132

Napisz do nas

Zakończono etap budowy płyty fundamentowej oraz wymiarowania domu położonego koło Łodzi

Dom koło Łodzi jest domem budowanym w standardzie Masterstick Eko. Prace na tej budowie są na etapie przygotowania do postawienia ścian i dachu.

Pierwszym etapem budowy były prace geodezyjne mające na celu wyznaczenie obszaru domu. Ustawiono wg projektu wszelkiego rodzaju oznaczniki w postaci pachołków drewnianych i przystąpiono do prac ziemnych. W trakcie tego etapu wybrano odpowiednią ilość ziemi.

Kolejnym etapem było ułożenie wszelkich rur dopływowych i odpływowych oraz usytułowanie wszelkich przyłączy. Następnie przystąpiono do kładzenia kolejnych warstw izolacyjnych fundamentu. Na końcu po ułożeniu wszelkiego rodzaju podkładów zalano fundament betonem.

Po wyschnięciu betonu nastąpił moment wymierzenia faktycznej wielkości płyty fundamentowej w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek oraz zatwierdzeniu zgodnie z projektem. Całość od momentu wyznaczenia przez geodetę obszaru budowy do momentu pomiaru płyty fundamentowej trwała od początku października do połowy listopada.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Czytaj więcej