You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Okna cienkoramowe

W Masterstick oferujemy jedynie topowe rozwiązania do dużych przestrzeni. Jednym z naszych absolutnych bestsellerów jest MOREVIEW - polski system aluminiowych rozwiązań cienkoramowych, przeznaczonych do nowoczesnych rezydencji i obiektów użyteczności publicznej.

Skrzydła o maksymalnej wysokości 4 m i ciężarze 1200 kg oraz słupek na zejściu skrzydeł o szerokości jedynie 27 mm. Dodatkowo - całkowicie ukryte progi, co skutkuje brakiem barier architektonicznych i maksymalnym komfortem przemieszczania się. Brzmi spektakularnie, prawda? System MOREVIEW jest przeznaczony do nawet największych przestrzeni, gwarantując absolutnie fenomenalny efekt i ogrom możliwości. Tym bardziej, że wąskie profile elementów mogą być w pełni ukryte w ścianach, posadzkach czy też sufitach.

Drzwi i okna MOREVIEW wyróżniają się:
  • maksymalną powierzchnią przeszklenia dzięki wąskim ramom
  • intuicyjnym i prostym sterowaniem (manualnym lub automatycznym - także z poziomu urządzeń mobilnych)
  • niemal całkowitym “zatarciem się” wnętrza i otoczenia na zewnątrz, co pozwala na niemal nieograniczoną możliwość aranżacji podłogi
  • prostym czyszczeniem
  • bezproblemowym serwisowaniem

MOREVIEW klasa S to fantastyczne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie, braku barier architektonicznych oraz spektakularnym wyglądzie domu. System okien cienkoramowych MOREVIEW to niebanalne rozwiązanie do domu i biura.


Zobacz nasze realizacje!

Jeżeli i Tobie zależy na maksymalnym przeszkleniu i efekcie wow dzięki oknom, których niemal nie widać, skontaktuj się z nami, by uzyskać spersonalizowaną wycenę.

Pamiętaj, że każda nasza realizacja to indywidualny projekt i jego wykonanie!


Napisz do nas!

Poprzedni

Następny