You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Osłony

Zastanawiasz się nad zakupem żaluzji lub rolet zewnętrznych, które będą wyglądać elegancko i stylowo?

W ofercie Masterstick znajdziesz żaluzje fasadowe, rolety oraz rolety typu screen wiodących producentów, w 100% dostosowane do Twoich potrzeb!

Zarówno żaluzje, jak i rolety nie tylko zaciemniają wnętrza, ale i gwarantują fantastyczny klimat w każdym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzają się szczególnie latem, podczas upałów, choć nie tylko.

Dodatkowo:
● stanowią skuteczną barierę przed zanieczyszczeniami
● chronią przed światłem słonecznym, wiatrem, hałasem oraz owadami
● zapewniają prywatność


W Masterstick oferujemy nowoczesne osłony, jakimi są żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne oraz rolety typu screen. Te rozwiązania - tak zaawansowane technologicznie - są produktami typu premium i sprawdzają się u nawet najbardziej wymagających Klientów.

Osłony mogą być sterowane całkowicie automatycznie. Posiadają napędy różnego typu, w tym także napędy solarne, wykorzystujące moc słońca. Mogą być zintegrowane w ramach systemu inteligentnego domu i stanowić idealne jego uzupełnienie.

Każda realizacja Masterstick jest inna, ponieważ każdy Klient ma inne oczekiwania. Stawiamy na maksymalną personalizację oferowanych produktów. Osłony, które projektujemy, wyróżnia najwyższa jakość wykonania, spektakularna trwałość i wygląd, który po prostu zapiera dech w piersiach!

Zobacz nasze realizacje!

Szukasz osłon, które będą idealnie dopasowane do Twojego domu? Interesują Cię żaluzje lub rolety, które są jednocześnie klasyczne i nowoczesne?

Skontaktuj się z nami i powierz tę realizację fachowcom z doświadczeniem!

Napisz do nas!

Poprzedni