O MASTERSTICK

Od ponad dwóch dekad MS Masterstick spełnia Państwa marzenia oraz realizuje różnorodne pomysły swoich Klientów, dbając przy tym o najwyższy poziom wykonywanych usług.

Proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie zakupu. Począwszy od wyboru produktu, przez pomiary, aż po ich montaż. Współpracujemy z wiodącymi producentami w kraju i w Europie. Otrzymane przez naszych Partnerów certyfikaty technologiczne gwarantują najwyższą jakość produktów.

Nie ważne czy pracujemy dla dużej firmy czy dla osoby prywatnej, we wszystko co robimy, wkładamy serce i ciężką pracę.
MS Masterstick – z nami zbudujesz swój DOM.

masterstick

CO ROBIMY

Nasza firma specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych i pasywnych w systemie szkieletowym. Od wielu lat jesteśmy ważnym Partnerem koncernu STEICO S.A. Wykonujemy plany projektowe zarówno dla biur, z którymi współpracujemy, jak również z dowolnie wybranego studia projektowego. Proces konstrukcji naszych domów odbywa się na placu budowy z przygotowanych wcześniej w hali produkcyjnej wypracowanych komponentów.

Nasza firma zajmuje się, także rewitalizacją oraz termomodernizacją budynków. Dzięki rewitalizacji jesteśmy w stanie unowocześnić obiekt, przebudować pomieszczenia, co w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania.

Z kolei stosując termomodernizacje możemy dokonać uszczelnienia pojedynczych miejsc, bądź całego obiektu poprzez wymianę elewacji zewnętrznej, tak by zminimalizować wydobywanie się ciepła z budynku (pozbycie się mostków cieplnych).

Ponadto, wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi ogólnobudowlane: sieci wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe, elektryczne i C.O., Dopełnieniem naszej kompleksowej oferty usług budowlanych prace murarskie i wykończeniowe.

Zajmujemy się profesjonalną także stolarką okienną i drzwiową. W naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi z PCV, aluminium oraz drewna, rolety zewnętrzne, parapety i bramy garażowe.

EKSPERCI MASTERSTICK

masterstick

Sławomir Cieślińcki

Ekspert ds fundamentów i instalacji
Właściciel

masterstick

Jacek Kamiński

Ekspert ds stolarki drzwiowej i okiennej

masterstick

Przemysław Pilc

Ekspert ds domów pasywnych